Lot No.: 822

Lot No.: 822

Świecznik dwuramienny [Czartoryscy, Habsburgowie]

brąz złocony; wys. 23,7 cm; szer. 21 cm.Francja, pocz. XX w.
Świecznik był prezentem ślubnym dla ks. Olgierda Czartoryskiego z Sielca i Mechtyldy Habsburg.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł