Lot No.: 820

Lot No.: 820

Tłok pieczętny z herbem Kotwicz

brąz złocony; wys. 5,5 cm (z uchwytem); pole pieczętne: 2 x 2 cm.
Polska, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł