Lot No.: 817

Lot No.: 817

Sygnet z herbem Ślepowron

złoto pr. 8 K (333), zielony agat; rozmiar 22/23.
Polska, pocz. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł