Lot No.: 140

MORIKAWA CHIKASHIGE (czynny ok.1869-lata 80. XIX w.)

Lot No.: 140

Scena ze sztuki kabuki „Kinkanban Tateshi no Hondana” - tryptyk

drzeworyt barwny, papier; 36,8 x 24,7 cm; 36,5 x 24,5 cm; 36,8 x 24,7 cm;
sygn. na klocku l. śr. Ichikawa Chikashige hitsu.
estymacja: 4 400 - 5 000 zł