Lot No.: 81

Ernst KOLBE (1876-1945)

Lot No.: 81

Ulica w mieście, ok. 1925

olej, płótno; 70 x 75 cm
sygn. p. d. E. Kolbe
estymacja: 10 000 - 12 000 zł