Lot No.: 67

Jan STAŃDA (1912-1987)

Lot No.: 67

Pejzaż wiosenny

olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stańda
estymacja: 2 000 - 2 400 zł