Lot No.: 61

Stefan BRZOZOWSKI (1911-1978)

Lot No.: 61

Pejzaż ze słonecznikami [Przed zimą], 1940

olej, tektura; 29 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: Brzozowski 1940
estymacja: 2 000 - 2 400 zł