Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Lot No.: 32
Pejzaż z rzeką
akwarela, papier; 18 x 27 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł