Jan SOPYŁO (XX w.)
Lot No.: 807
Ryngraf z Matką Boską Ostrobramską
biały metal?; wym. bez łańcuszka: 9,5 x 8,2 cm;
sygn. na odwrocie.
sygn. na odwrocie.