Lot No.: 353

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

Lot No.: 353

Kompozycja, 1984

olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: LECH OKOŁÓW, sygn. p. d.: LECH / OKOŁOW / 84.