Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Lot No.: 349
Szczęśliwe lato, 1978
olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
opisany na odwrocie: „SZCZĘŚLIWE LATO” / Hałajkiewicz 1978.