Lot No.: 347

Stanisław SZWARC (1917-2010)

Lot No.: 347

Sosna nad Bałtykiem

litografia; 36 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stan Szwarc, l. d.: "litografia".