Lot No.: 339

Malarz nieokreślony

Lot No.: 339

Zając myśliwy - Kierunek Wilcze Doły, 1963

tusz, akwarela, papier; 33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: "??? 1963".