Lot No.: 338

Maria KWIECIŃSKA (ur. 1946)

Lot No.: 338

Świerki w Bukowinie, 1991

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 18 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: "Świerki w Bukowinie-Maria Kwiecińska III-91?".