Lot No.: 336

Zbigniew SZCZEPANEK (1933-2020)

Lot No.: 336

Fara w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 34,1 x 48,8 cm;
sygn. i opisana ołówkiem na odwrocie: "Fara w Kazimierzu / Z. Szczepanek".