Lot No.: 335

Zbigniew SZCZEPANEK (1933-2020)

Lot No.: 335

Stargard Szczeciński

akwarela, ołówek, papier; 47,9 x 66,8 cm;
sygn. i miejsc. p. d.: Stargard Szczec. / Z. Szczepanek.