Zbigniew SZCZEPANEK (1933-2020)
Lot No.: 335
Stargard Szczeciński
akwarela, ołówek, papier; 47,9 x 66,8 cm;
sygn. i miejsc. p. d.: Stargard Szczec. / Z. Szczepanek.