Lot No.: 327

Andrzej JURKIEWICZ (1907-1967)

Lot No.: 327

Ostatnia Wieczerza, lata 40. XX w.

akwaforta, papier; 11 x 23 cm (w świetle passe-partout).
Andrzej Jurkiewicz - grafik i rysownik; profesor ASP w Krakowie i Warszawie.