Lot No.: 313

Julian PIETRZYK (1907-1995)

Lot No.: 313

Madonna z Dzieciątkiem, lata 60. XX w.

drzeworyt, papier; wymiary kompozycji: 47 x 17 cm, w oprawie: 63 x 33 cm;
sygn. odręcznie ołówkiem p. d.: JPietrzyk.