Lot No.: 302

Stanisław ROLICZ (1913-1997)

Lot No.: 302

Rynek w Gdańsku, 1957

litografia; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
na obrazie l. d.: St. Rolicz 1957, poniżej obrazu ołówkiem: Rynek w Gdańsku, sygn. p. d.: StRolicz.