Lot No.: 151

Marian PUCHALSKI (1912-1970)

Lot No.: 151

Stare Miasto w Warszawie, lata 30./40. XX w.

drzeworyt, papier; 16 x 12 cm, (w świetle oprawy);
sygn. na płycie drew. pr. d. "M. PUCHALSKI"