Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.: 16
W sadzie
olej, tektura 18,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
sygn. p. d.: Woj. Fleck.