Lot No.: 133

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Lot No.: 133

Kawiarnia la Rotonde

litografia, papier; 25,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na matrycy p. d. Kisling
estymacja: 1 100 - 1 300 zł