Lot No.: 120

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 120

Pejzaż z ruinami - płycina / panel

olej, deska; 25 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie
estymacja: 3 700 - 4 400 zł