Malarz nieokreślony, rosyjski (?), XIX w.
Lot No.: 116
Portret mężczyzny w czerni
olej, płótno;
48 x 41 cm;
estymacja: 9 500 - 11 000 zł
48 x 41 cm;
estymacja: 9 500 - 11 000 zł