Lot No.: 115

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Lot No.: 115

Portret mężczyzny, ok. 1880

olej, płótno naklejone na tekturę;
43,3 x 33 cm;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł