Lot No.: 108

Eugeniusz KRAWCZUK (1958-1992)

Lot No.: 108

Madonna z Dzieciątkiem

olej, sklejka, 41 x 31 cm;
sygn. p. d.: E. KRAWCZUK
estymacja: 2 000 - 2 400 zł