Lot No.: 107

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Lot No.: 107

W oczekiwaniu - Portret kobiety

olej, płótno; 99 x 66 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 7 500 - 8 400 zł