Lot No.: 104

Alojzy SIWECKI (1912-1988)

Lot No.: 104

Portret sędziego, 1964

olej, płótno; 120 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: ASiwecki / 64
estymacja: 2 800 - 3 300 zł