Lot No.: 101

Leon KOWALSKI (1870-1937)

Lot No.: 101

Portret kobiety w kapeluszu

olej, płótno naklejone na sklejkę; 70 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Kowalski
estymacja: 5 000 - 5 400 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł