Lot No.: 94

Jarosław KIRILENKO (1913-1977)

Lot No.: 94

Pejzaż wiejski, 1941

olej, tektura; 30 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: J Kirilenko 1941
estymacja: 3 200 - 3 800 zł