Tadeusz CIEŚLEWSKI - ojciec (1870-1956)
Lot No.: 85
Pałac Saski z pomnikiem konnym Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł
sygn. p. d.: T. Cieślewski.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł