Lot No.: 85

Tadeusz CIEŚLEWSKI - ojciec (1870-1956)

Lot No.: 85

Pałac Saski z pomnikiem konnym Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 200 zł