Lot No.: 81

Ben KOSA, XX w.

Lot No.: 81

Widok na Notre Dame w Paryżu

olej, płótno naklejone na płytę; 50,5 x 71 cm;
sygn. l. d.: .BenKosa.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł