Lot No.: 75

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

Lot No.: 75

Zachód słońca zimą

olej, płótno; 29 x 41,5 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński
estymacja: 5 000 - 6 000 zł