Lot No.: 63

Kazimierz Teofil POCHWALSKI (1855-1940)

Lot No.: 63

Góral

olej, tektura; 16,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: K. Pochwalski.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł