Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 32
Postać dziewczynki
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
24,5 x 20,5 cm (w świetle owalnej oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł