Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)
Lot No.: 4
Martwa natura z winogronami
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Ebiche.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: Ebiche.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł