Lot No.: 368

Roman BANASZEWSKI (1932-2021)

Lot No.: 368

Bez tytułu, 2001

litografia barwna, papier, 29 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R. Banaszewski 01 (ołówkiem), l. d.: Lito (ołówkiem), śr. 16/50 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł