Lot No.: 366

Jacek SROKA(ur. 1957)

Lot No.: 366

Sprzysiężenie kiełbasek, 2007/2010

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 21 x 39 cm (wymiar kompozycji), 24 x 41 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. z płyty l. d.: SROKA 2007
estymacja: 1 700 - 2 000 zł