Lot No.: 365

Autor nieokreślony, XX w.

Lot No.: 365

Przed lustrem

akwaforta, akwatinta, papier; 26,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: … 74 (? – nazwisko nieczytelne, ołówkiem), l. d. numer: 7/10 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł