Lot No.: 360

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

Lot No.: 360

Bukiet dla P. Teresy, 1981

technika mieszana, olej, tempera, złoto na szkle; 18 x 14 cm;
sygn. p. d.: ST WÓJTOWICZ, oraz sygn. l. d.: WÓJTOWICZ;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł