Lot No.: 359

Maria LECHOWSKA - BUJAK (1930-2018)

Lot No.: 359

Kwiaty, 1976

olej, tektura; 57 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: M Bujak / 1976;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł