Lot No.: 355

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Lot No.: 355

Martwa natura

olej, karton; 22 x 35 cm;
sygn. p. g.: J.STUDNICKI (długopisem).
estymacja: 2 600 - 3 000 zł