Lot No.: 350

Michał BACA (ur. 1958)

Lot No.: 350

Ermonpuili, 2017

akryl, olej, płótno; 30 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: Michał Baca 2017;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł