Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985)
Lot No.: 123
Pod zamkiem znad Loary
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: Zachar
estymacja: 3 400 - 3 800 zł
sygn. p. d.: Zachar
estymacja: 3 400 - 3 800 zł