Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 114
Pejzaż ze snopami
olej, płótno naklejone na tekturę;
24 x 31 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
24 x 31 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł