Alfonsa KANIGOWSKA (1858-1948)
Lot No.: 108
Pejzaż z drzewami
olej, płótno; 25,5 31,5 cm;
sygn. p. d.: AKanigowska
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
sygn. p. d.: AKanigowska
estymacja: 1 100 - 1 200 zł