Lot No.: 66

Alfredo ANDERSEN (1860-1935)

Lot No.: 66

Nad brzegiem morza, 1907

olej, płótno, tektura; 23,5 x 29,5 cm;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł