Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Lot No.: 3
Huzar na koniu
olej, płótno, 60 x 75 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski / 1897.
estymacja: 57 000 - 67 000 zł
estymacja: 57 000 - 67 000 zł