Lot No.: 833

Lot No.: 833

Ikona - Matka Boża Włodzimierska, w srebrnym okładzie

olej na desce; okład - srebro złocone, repusowane, grawerowane,
pr. 84; 18,2 x 14,8 x 2 cm. Rosja, Moskwa, 1878.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł