Lot No.: 824

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Lot No.: 824

Lichtarz ołtarzowy, neogotycki

brąz złocony; wys. 38 cm.
Polska, Warszawa, 1 poł. XX w.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł